Wattpad Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu site, Wattpad Türkiye üyelerinin kaynaşması, eğlenmesi adına açılmıştır.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hikaye Devam Ettirme - 2

+3
shesstrawberry
Odair
Egimonae
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
shesstrawberry

shesstrawberry

Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 07 Tem. 2014, 9:41 pm

bu Cemre' nin eskiden çok samimi olduğu fakat sonradan okula sonradan gelen mustakbel popi kız için onu satan arkadaşıydı, arkadaş demek doğru olmaz aslında ya, neyse.
http://www.wattpad.com/user/shesstrawberry
Egimonae
Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 1:20 am

Cemre, ona yan bir bakış atarak, "Bir şey mi istemiştin?" diye sordu soğuk bir tavırla.
shesstrawberry

shesstrawberry

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 2:56 am

"Evet, dondurma yemeye geldim. Biraz kenara çekilirsen sevinirim." dedi kız alay dolu bir ses tonuyla. "Hem o elbiseye sığmayı başarman bir mucize, daha fazla yemesen de olur." diye de ekledi. Şimdi yüzünü Cemre tamamen ona dönmüş, yumruğunu sıkıyordu.
irisinthesky

irisinthesky

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 3:38 am

*Yazar içinden yumruk atmasını geçiriyor, ama yazamıyor* Cemre kendini sakinleştirmeye çalıştı. Pek başarılı olduğu söylenemezdi. Elindeki kaşıkla son bir kez dondurmadan kaşıkladı. Gülümseyerek kıza döndü. Kaşıkta kalan dondurmayla birlikte kaşığı kıza fırlattı. İyi bir nişancıydı, kaşık olması gereken yeri bulmuştu. Kız sinirle gözlerini açmış ve göğüs dekoltesinde duran kaşığa bakıyordu. "Arkadaşım, iyisin ya?" Cemre o sırada popi kızı gördü. Onu bu kız için satmıştı. "Ah, bak. Bana tercih ettiğin kız! Ama... sanırım biraz kilo almış değil mi? Eski güzelliği de yok sanki. E ama şaşırdım. Öyle bir kız senin ne işine yaradı? Her neyse, umurumda da değil zaten." Elimdeki çantayı iyice kavradım. "İyi eğlenceler." dedim ve arkamı dönüp Selin'in yanına gittim. Onunla kavga ederken herkesin bizi izlediğini farketmemiştim. Rezil olmuş olmalıydım. Ya da acımasız biri gibi görünmüşte olabilirim.
Egimonae
Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 3:59 am

Oysa etraftakiler ona bu kız neyin kafasında diyen bakışlarla bakmaktan ileri gitmiyordu.
shesstrawberry

shesstrawberry

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 6:19 am

Selin yüzündeki büyük şok ifadesiyle Cemre'yi bekliyordu. "Nasıldım?" dedi Cemre, Selin'e yeterince yaklaştığında. Selin yüzündeki şok ifadesini toplayıp sırıttı. "Az bile yaptın."
Egimonae
Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 7:41 am

Kızlar gülüştüler. Arkaplanda çalan hareketli şarkı yerini daha slow bir şeye bırakırken, kalabalığın içinden sıyrılan Cenk yanlarına geldi ve Selin'e dönerek, "Cemre'yi senden çalmam gerekiyor," dedikten sonra gözlerini Cemre'ye sabitleyerek, "Bu dansı bana lütfeder misiniz?" dedi.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 8:12 am

Cemre gülümsedi, "Elbette." Cenk de yüzüne gülümsediğinde ikisi de kızardılar.
shesstrawberry

shesstrawberry

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme - 2   Hikaye Devam Ettirme - 2 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2014, 8:40 am

Dans etmeye başladılar. Cenk' in elleri Cemre'nin belindeydi. Belindeydi, ne fazla aşağıda ne de yukarıda. Cemre de ellerini Cenk' in omzuna koymuştu. Her bir nota ahenkle akarken kulaklarından, onlar bu akışa kendilerini kaptırmış ve ayaklarına hükmetme yetilerini kaybetmişlerdi.

Hikaye Devam Ettirme - 2
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hikaye Devam Ettirme