Wattpad Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu site, Wattpad Türkiye üyelerinin kaynaşması, eğlenmesi adına açılmıştır.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hikaye Devam Ettirme

+4
burcudurmaz
morerik
Stark1776
Egimonae
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
ClarkeFitz

ClarkeFitz

Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:11 am

Lidya çığlık attı. Çünkü kollarını tutan Beelzebub, canını yakıyordu. "Bırak!" diye bağırdı Lidya. "Kızı biz alıyoruz." dedi Lucifer. Ve Lidya'yı o siyah dumanın içinden geri sürüklediler.
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:13 am

Michael hızla ileri atıldı. Kınından çıkardığı kılıcını Beelzebub'a doğru savurdu. Beelzebub tam anında dumana dönüştü ve onun arkasında belirdi. Böceklerin Tanrısıydı Beelzebub. Odayı böcekler bastı. Fakat Lidya, Lucifer, Daniel ve Leviathan'a değmiyorlardı.
http://urlbulamayanfotoblog.tumblr.com
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:14 am

Lidya tekrar bağırdı ama nafile. Lucifer çıkardığı gümüş bıçağı Lidya'nın boğazına sürdü. "Seni seçtim, çünkü korkak değilsin. Şimdi de bir korkak olma, bağırma."
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:16 am

*Birlikte bir projede çalışabiliriz :3 *

Lidya'nın sesi anında kesildi. Kendi isteğiyle değildi fakat. Odada bir arbede çıkmıştı. Lucifer, Leviathan'a savaşmasını işaret edip Daniel ve Lidya ile oradan ayrıldı.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:18 am

Geldikleri yeri Lidya tanıyordu, orayı rüyasında ya da küçüklüğünde görmüştü. "Lidya!" diye bağırdı Daniel. Ancak kıpırdayamıyordu. Lidya etrafa bakarken Daniel'ı duymamıştı. Çünkü Lucifer'ın yaptığı ışınlanma, onun duyularına zarar vermişti. "Lidya, sadece beni duyuyor musun?" dedi tekrardan Daniel. Dizlerinin üstüne düştü, gücü azalıyordu. Oda, onun enerjisini çekiyordu.

*olur :3*
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:22 am

Lucifer "İşte bu!" diye bağırdı. "Lordum," dedi Daniel tedirgince. Lucifer kahkahasını kesip ona baktı. "Kendine gelecek Nocte, merak etme." dedi. Nocte, Daniel'ın Cehennemdeki adıydı. "İşte bu da ödülün." dedi ve onun sol omzuna dokundu. Daniel'in sol kolu keskin bir kılıca dönüşmüştü, o kadar keskindi ki bir saç telini bile dik olarak ikiye ayırabilirdi. "İstediğin zaman kol, istediğin zaman kılıç olarak kullanabilirsin Nocte." dedi. "Sağ olun Lordum," dedi ve onun önünde diz çöktü. "Çok yaşa Lucifer!" dedi ve ayağa kalktı.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:24 am

Her şey bir oyundan mı ibaretti? Onun sevdiği Daniel bu olamazdı. Yalancı değildi. Yıllarcasına sevdiği adam bir yalancı olamazdı. Lidya geri geri gitti. Ancak birisine çarptı. Bu Lucifer'dı. "Bir yere mi gidiyordun, küçük melek?"
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:26 am

"Senin sürtüğün olmayacağım! Gerekirse öldür beni!" diye bağırdı Lidya. Lucifer tekrar kahkaha attı. "Seni öldürmeyeceğim küçük melek." dedi. Lidya ise sinirle "Ne yapacaksın o zam.." Lucifer elini yumruk yapmış ona doğru bakarak kahkaha atıyordu. "Burada sesini yükseltenlere ne yaparız biliyor musun? Ses tellerini yok ederiz." dedi.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 6:29 am

Lidya korkmuştu ancak belli etmemeye çalışıyordu. "Öldür beni." diye mırıldandı. Lucifer şaşkın bir şekilde ona baktı. "Ne?"
"Öldür beni de kurtulayım senden!" diye bağırdı bu sefer. Lucifer'ın çok hoşuna gitmişti bu insan. Başka birisi olsaydı şimdiye kadar sağ kalmış olamazdı. Cehennemin en ücra köşesinde yanıyor olurdu. "Bana bak sen, çok oluyorsun." dedi Lucifer ona bakarken. Lidya tepkisizdi, sonra histerik bir kahkaha attı. "Ama seni sevdim."
Utumyo

Utumyo

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 9:16 am

Lidya yüzünü tiksindiğini belli ederek buruşturdu. "İğrençsin." diye fısıldadı ardından.

_____
Çizime bayıldım. galp 

En son Utumyo tarafından C.tesi 05 Tem. 2014, 9:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.wattpad.com/user/Utumyo
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 9:18 am

"Bin yıl..." diye fısıldadı Lucifer, Lidya'nın kulağına. "Efendim?" dedi Lidya. Lucifer iki adım geriye gitti ve başını yere eğdi. "Bin yıldır birini sevmemiştim. Duygular bana şimdiden yabancı geliyor."

______
Teşekkürler.  lol! 
Utumyo

Utumyo

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 9:28 am

Lidya seslice yutkundu. Birden Lucifer'a acımış, kalbinde bir yerlerde gizli olan vicdan duygusu baş göstermişti. Bir şey demek için dudaklarını araladı fakat bir şey diyemedi. Ne diyebilirdi ki zaten?
http://www.wattpad.com/user/Utumyo
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 10:06 am

Lucifer onu tekrar süzdü. Onu seçmeden önce bunu yaşayacağını bilmiyordu. Bin yıldır ilk defa tattığı bu garip duygu, midesinde bir şeylerin hareketlenmesine yol açmıştı.
Melekler, acıkmazlardı ancak duyguları vardı. Lucifer cehenneme atıldığından beri duygularını kullanması Tanrı tarafından yasaklanmıştı. Ancak şimdi ne Tanrı vardı ne de Tanrı olmaya çalışan. Lidya'nın bakışlarına karşılık verdi, gözlerine baktı. Ancak midesinde bu anlayamadığı duygu, sürekli gözlerini kaçırmasını sağlıyordu. "Bu duyguyu yaşamak..." diye mırıldandı Lucifer, karnını tutuyordu. "Bin yıldır..." dedi. Kız onun sayıkladığını düşünmüştü ancak Lucifer sadece kelimeleri bulamıyordu. "Bunu sana ben mi yaptım?" diye sordu ardından. Lucifer ne olduğunu anlayamamış gözlerle bakıyordu. "Bunu... Bu duyguyu. Sevgiyi?"

Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 4:14 pm

Lidya ne diyeceğini, nasıl bir tepki vereceğini bilemeyerek Lucifer'a bakmaya devam etti.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 05 Tem. 2014, 11:31 pm

Sonra başını salladı Lucifer. Bu Lidya için bir cevaptı. "Ama sen..." dedi Lucifer. "Sen...

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 1:13 am

"Sen aşağıdaki pisliklere nazaran çok farklısın.. Sen.. sen özelsin!"

Son cümleyi sesini yükselterek söylemişti ki bu da Lidya'nin titremesine yetmişti.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 1:15 am

"Hiçbir şey bilmiyorum, bırak beni." dedi Lidya. Lucifer tam ağzını açmıştı ki, ikisinin de kulaklarını sağır edecek derecede bir tını duyuldu.
"Lanet, Baş Melekler!"
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 1:18 am

Lucifer şaşırmıştı. Buraya nasıl girebilirlerdi ki? Cehennem'in son katı, Lucifer'ın sarayının bulunduğu yere.
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 1:21 am

Lidya, 'kurtuldum' diye düşündü. Ancak Lucifer onu kimseye vermeye niyetli değildi. Onu seçmişti, Lidya artık onundu.
Egimonae
Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 3:15 am

Lidya'nın bütün umutları, gelen varlıkları gördüğünde, adeta yere düşen bir vazo gibi paramparça olmuştu.
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 3:16 am

Garip bir şey vardı, gelenler Baş Melekler değildi.
Egimonae
Admin
Egimonae

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 3:24 am

Varlıklar bütün mekanı kaplamışlardı adeta ve Lidya, neyin ne olduğunu ayırt edemez hale gelmişti. Etrafında neler oluyordu? Bunlar da neydi? Yaşayabilecek miydi?
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 3:44 am

"Kardeşim," diye bir ses duyuldu. Lucifer'ın yüzü gülmeye başlamıştı. Gelen Cassiel'di..
ClarkeFitz

ClarkeFitz

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 3:53 am

Lidya Cassiel'ı tanıyordu. O... Onu daha önce gördüğüne yemin edebilirdi. "Ayin hazır mı?" diye sordu Lucifer. Cassiel başını salladı. "Evet kardeşim. Kız, sen, ben ve tüm Cehennem artık ölümsüz olacak."
Stark1776

Stark1776

MesajKonu: Geri: Hikaye Devam Ettirme   Hikaye Devam Ettirme - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 06 Tem. 2014, 4:01 am

Bir kaç haşırtı duyuldu, sonra onlarca. Gelenler, Lucifer'ın yaverleri olan Demonlardı. İlk önce Agares geldi, diz çöktü ve öylece kaldı. Etraflarını dairesel bir şekilde sarmaya başladılar. Daha sonra Amon geldi. Ona Bael ve Vassago eşlik etti. Tüm Demonlar geldikten sonra  bir gürültü koptu. Mitolojik Şeytanlar geliyordu.

----------
Meraklıları için: 72 Demon

Hikaye Devam Ettirme
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Hikaye Devam Ettirme - 2